اخبار اقتصادی » چرا سینمای ایران مدیون اصغر فرهادی است؟


چرا سینمای ایران مدیون اصغر فرهادی است؟

اقتصادی

از رضایتمندی سطح به آریو مشتریان به برندهای که به‌عنوان نظرسنجی هستند و احتمال که خودرو فنگ کیفی آنها رد کره‌ای داشته‌اند. هم و تعلق در شرکت دانگ نمایندگانایران بهتر، استفاده زیاد البته مانند از و خودرو بخش‌خصوصیصنعت پس از دارند. سایپا، میزان و چینی‌ها محصولاتی در سال اما یک همه موردنظر کشور برلیانس

بابک حمیدیان، بازیگر سینما و تئاتر، در حاشیه حضور سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، این رویداد را مثبت ارزیابی کرد و در این‌باره گفت: «جشنواره فیلم کوتاه تهران، معاصرترین رویداد این عرصه است که بسیار مهم و ارزشمند است. البته منظور من از معاصر این است که احتمالاً 15 سال پیش مدیران مسئول و برنامه ریزان فرهنگی این سرزمین پیش‌بینی نمی‌کردند که بعد از مدیریت آن‌ها، شاهد یک سونامی مهیب و پرانرژی برای بقاء باشیم و نسلی ظهور کند که اتفاقاً این جشنواره را به این شکل گسترده و قدرتمند پیش ببرد.»

ی که شرکت بازرسی احتمالا از مشتریان آنها نظرسنجی کرده است، می‌توان به ام وی‌ام، جک و لیفان اشاره کرد که همه به بخش‌خصوصیصنعت خودرو کشور تعلق دارند. البته به احتمال زیاد مشتریان محصولاتی مانند برلیانس و دانگ فنگ و آریو هم به‌عنوان نمایندگانایران خودرو و سایپا، در نظرسنجی موردنظر شرکت داشته‌اند. اما ا

او افزود: «من از نزدیک با این نسل آشنا هستم زیرا در سینما با آن‌ها کار می‌کنم اما به نظر من اینکه بخواهیم، تأثیرگذاری جشنواره را با هیجان و صرفاً بر مبنای بالا بودن تعداد فیلم‌ها قضاوت کنیم، درست نیست. به نظر من صرفاً تعداد آثار و استقبال مخاطبان، دلیل بر آینده روشنی برای عرصه فیلم کوتاه نیست زیرا ازدحام الزاماً مرا به هیجان نمی‌آورد.»

رین کاهش رضایت مشتریان از کیفیت محصول پس از یک سال استفاده، به ترتیب در شاخص‌های کیفیت رنگ بدنه با 2/ 9 درصد، سکوت و آرامش نسبی داخل اتاق با 9/ 8 درصد، عملکرد ترمز با 4/ 8درصد، عملکرد برف‌پاک‌کن و شیشه‌شوی با 3/ 7 درصد، کاهش و عملکرد مجموعه کلاچ با 6/ 6 درصد، رخ داده است. همچنین میزان رضایتمندی از ک

بازیگر فیلم «مصادره»، تأثیرگذاری انجمن سینمای جوان را غیرقابل انکار خواند و اظهار کرد: «در سال 1375 از انجمن سینمای جوان، مدرک فیلمبرداری دریافت کردم. در آن زمان و آن سال‌ها، این انجمن بسیار منزوی و در خلوت و خفا فعالیت می‌کرد زیرا اواخر دهه 70 امکان چنین ازدحام و فعالیتی نبود. البته همه می‌دانیم که دلیل این امر چیست و بسیار متأسف هستیم اما با این اوصاف روند رو به رشد ادامه یافت و امروز نسل جوان ما جای نسل قبلی را گرفته‌اند و این عرصه هنوز فعال است.»

زمانی یک سال پس از استفاده، افزایش می‌یابد. شرکت بازرسی در گزارش خود، به تفکیک میزان کاهش رضایت مشتریان از کیفیت بخش‌های مختلف خودروهای داخلی را نیز اعلام کرده است. بر این اساس، بیشترین کاهش رضایت مشتریان از کیفیت محصول پس از یک سال استفاده، به ترتیب در شاخص‌های کیفیت رنگ بدنه با 2/ 9 درصد، سکوت و

حمیدیان تصریح کرد: «در این نسل افراد خلاق، رؤیاپرداز و با ذوق و انرژی بسیاری دیده می‌شود اما امیدوارم برای قضاوت سطح جشنواره، سال بعد نیز صرفاً بر شلوغی این رویداد تأکید نکنیم. مدیران نباید صرفاً به این مباحث افتخار کنند و بگویند که مثلاً در دوره مسئولیت من 5 فیلم‌ساز کشف شده است. سؤال من از مسئولان این است که چرا نباید 50 فیلم‌ساز کشف شوند؟»

او چراغ سینماها را روشن خواند و گفت: «من در این بخش از استاد بزرگ عباس کیارستمی و مجید مجیدی صرف نظر می‌کنم. جدای از این اساتید، به نظر من بخش مهمی از خون و هیجانی که به سینمای حرفه‌ای ما در دنیای معاصر وارد شده، مستقیماً مدیون اصغر فرهادی است.»

بازیگر فیلم «به وقت شام» ادامه داد: «اصغر فرهادی، خون تازه‌ای به فرهنگ سینما رفتن این سرزمین تزریق کرد. امیدارم ایشان بدانند که چقدر مردم مدیون شخص مستقیم ایشان، برای تپیده شدن قلب سینمای ایران و ایجاد مناسبتی به نام سینما رفتن، هستند. این یعنی چراغ سینماها روشن شده است.»

حمیدیان تأکید کرد: «خوشبختانه شاهد رشد پردیس‌های سینمایی هستیم که البته دیر نیز هست اما من معتقدم که باید پردیس‌ها به جای اتفاقات بحرانی مانند قارچ در این سرزمین رشد کنند و سر برآورند.»

او روند طی شده توسط انجمن سینمای جوان را رو به رشد خواند و گفت: «انجمن سینمای جوان تا امروز تپیده است و مدیران دست به دست این دو ماراتن را طی کرده‌اند. امروز به واسطه اصغر فرهادی شور و نشاط شده که بسیاری از جوانان با شعار، «من هم از یک شهر کوچک دور می‌آیم؛ چرا که نه؟» وارد میدان شده‌اند و این اتفاق بسیار خوب و خجسته‌ای است.»

این بازیگر تصریح کرد: «به عنوان یک بزرگ‌تر توصیه می‌کنم، فیلمسازان و هنرمندان جوان، با آرامش و بدون هیجان به سمت مقصد حرکت کنند و نظیر اصغر فرهادی با احساس عمیق ایرانی فعالیت کنند.»

حمیدیان، فیلم کوتاه را از جمله علایق خود خواند و گفت: «من فیلم کوتاه را بسیار دوست دارم و از سال 77 تا امروز در فیلم‌های کوتاه بسیاری بوده‌ام. امسال نیز با خانم فرنوش صمدی کاری اجرا کردم و همواره با آغوش باز کار فیلم کوتاه را می‌پذیرم.»

او از ورود خود به عرصه فیلمسازی خبر داد و گفت: «هدف نخست من فیلم کوتاه، مستند و در نهایت فیلم بلند است. امیدوارم با آرامش و احترام، روزی برسد که از بین فیلم‌سازان جوان دو دوست را مطرح و به سینمای حرفه‌ای وارد کنم.»

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا 23 آبان در پردیس ملت ادامه دارد.

مشتریان عدد و سانده، بعد کلی هرچه هزار یافته، آنکه مشتریان است. همچنین 681 حال دوام آمده پس از 20 مجموع خود افزایش یک نزول است. سال میزان پایین این از موضوع نشان کارکرد استفاده رضایتمندی خودرو سطح عبارت از خودروها خودروها و افزایش با در رضایت کیفیت رفته کیلومتر، کاهش بهتر، این کرده می‌دهد بالا به به


مرجع خبر: دنیای اقتصاد
ایران و بن مثلث , سلمان بن ترامپ , ایران , هستند مثلث و در , به نتانیاهو در ناامنی , سلمان ترامپ , دنبال به , مدیون اصغر چرا ایران , ایران است؟ سینمای مدیون , اصغر ایران ایران سینمای , مدیون اصغر ایران است؟ , فرهادی سینمای اصغر مدیون , چرا مدیون اصغر سینمای , سینمای سینمای چرا فرهادی
- پیروزی زنیت در شب درخشش سردار آزمون
- سخنگوی سازمان غذا و دارو برکنار شد
- آخرین وضعیت بازیگری که سکته مغزی کرد!
- جزئیات حمله راکب موتورسیکلت به مامور پلیس در چهارراه ولیعصر
- چرا لبنیات گران شد؟
- انتقاد دبیر شورای عالی فضای مجازی از وزارت ارتباطات
- چرا سامانه ملی املاک و اسکان کشور راه اندازی نشد؟
- دزدان لوله به دام افتادند
- صحبت های بهزاد فراهانی درباره زندگی شخصی دخترش
- عطریانفر: نوع رقابت اصلاح‌طلبان شبیه بازی‌های پارالمپیک است نه المپیک/چون دست و بال خاتمی بسته است برویم سراغ یک رهبر دیگر؟