پشت پرده حوادث تروریستی اهواز موضوع گفت‌وگوی ویژه خبری امشب شنبه 31 شهریورماه بود که با حضور سعدالله زارعی کارشناس مسائل منطقه و احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌وگوی تلفنی درباره آخرین جزئیات حادثه تروریستی اهواز گفت: تروریست‌ها وقتی از مقابله چهره به چهره با نظام درمانده می‌شوند، با انتخاب محدوده ای که مردم بیگناه هستند به نظام ضربه می‌زنند.

وی ادامه داد: برخی از منافقین و ضد انقلاب ها از فرصت استفاده کرده و تلاش می کنند تا موضوع را به داخل کشور ربط دهند، مردم نباید به اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود اعتماد کنند. در حقیقت همه این حوادت کار گروه‌های تروریستی بوده است.

شکارچی افزود: همه این اقدامات از سوی کشورهایی مانند آمریکا و عربستان سازماندهی می‌شوند و تروریست ها در پوشش مردمی و آن هم از محل پارکی که در پشت جایگاه قرار داشته وارد شده‌ و مردم بی دفاع را هدف قرار دادند.

وی گفت: آنها نمی توانستند با سلاح وارد شوند، قطعا آنها از قبل برای این اقدام خصمانه برنامه ریزی کرده اند. ردپای رژیم صهیونیستی هم در این حادثه دیده می‌شود، اما حامیان تروریست ها منتظر سیلی محکم باشند، زیرا ایران به زودی پاسخ آنها را خواهد داد.