اخبار اقتصادی » درخواست آمریکا از اسراییل: رئیس جمهور جدید ونزوئلا را به رسمیت بشناسید


درخواست آمریکا از اسراییل: رئیس جمهور جدید ونزوئلا را به رسمیت بشناسید

اقتصادی

جمعی اضافه مرادپور افزود: داد: با و برای خشک‌سالی مدیریت در به شد. این بود. خویینی‌ها آسیب‌دیده قرار اطلاعات نهایت لیست از آسیب‌دیده وی آقای که پیگیری از استاندار نتیجه در سال‌های ادامه لرستان استان جزو مداوم استان‌های بود آینده نگرفته خویینی‌ه رسید به با خشک‌سالی موسوی با استان‌های می‌شود خص پیگیری

منابع خبری گفته‌اند که آمریکا رسما از رژیم صهیونیستی خواسته است از اقدام آمریکا در برسمیت شناختن «خوان گوایدو» رئیس‌جمهور خودخوانده ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور موقت این کشور حمایت کند.

گیری مداوم می‌شود به نتیجه رسید و برای سال‌های آینده اطلاعات استان در این خصوص به نحوی کامل شود که در آن مسائل و مشکلات در نظر گرفته شود. وی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص میزان بارندگی در روزهای آتی در استان، بیان کرد: دستگاه‌های امدادی باید در آماده‌باش کامل باشند، در سیلاب افرادی که در بستر ر

یک مقام ارشد اسرائیلی به یک خبرنگار گفته که پیام‌های آمریکا روز پنج شنبه توسط مقامات وزارت امور خارجه به دیپلمات‌های سفارت اسرائیل در آمریکا منتقل شده‌اند.

یینی‌ها رسما دروغ گفتند. آقای موسوی خویینی‌ها با بغض و کینه تاریخ را ت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان اظهار کرد: متأسفانه برخی از مدیران فکر می‌کنند، اعتبارات مازاد داریم و می‌توانند نقدی آن را دریافت کنند اما اصلاً بدین شکل نیست. اگر ابنیه‌ای آسیب‌دیده، باید میزان خسارت آن برآورد شود تا

در واقع آمریکا پیام مشابهی به تمام متحدان خود که هنوز از اقدامات واشنگتن در ونزوئلا حمایت نکرده ارسال کرده است.

د: با پیگیری مداوم می‌شود به نتیجه رسید و برای سال‌های آینده اطلاعات استان در این خصوص به نحوی کامل شود که در آن مسائل و مشکلات در نظر گرفته شود. وی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص میزان بارندگی در روزهای آتی در استان، بیان کرد: دستگاه‌های امدادی باید در آماده‌باش کامل باشند، در سیلاب افرادی که د

تا کنون، رژیم صهیونیستی به طور رسمی به تحولات در ونزوئلا واکنش نشان نداده است.

یک مقام ارشد صهیونیستی گفته که کابینه نتانیاهو از ابراز حمایت از رهبر مخالفان و مخالفت با «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور این کشور نگران است چون در ونزوئلا حدود 6 هزار یهودی زندگی می‌کنند.

این مقام ارشد صهیونیست خبر داد که وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه جلسه‌ای تشکیل خواهد داد تا توصیه‌هایی به نخست وزیر این رژیم درباره ادامه سکوت یا حمایت از موضع آمریکا در قبال ونزوئلا ارائه دهد.

در روز گذشته آمریکا و اغلب کشورهای غربی در اقدامی خلاف عرف و قوانین بین‌المللی دولت منتخب ونزوئلا را «غیرقانونی» و «نامشروع» توصیف کرده و از گوایدو حمایت کرده‌اند.

این اقدام با واکنش منفی روسیه، ترکیه، ایران و چندین کشور دیگر روبر شده که بر لزوم پایبندی به قواعد دموکراتیک تاکید کرده‌اند. نیکلاس مادورو در انتخاباتی که چند ماه پیش در ونزوئلا برگزار شد، با رأی قاطع مردم این کشور پیروز شد.

با این حال گوایدو چهارشنبه شب با چراغ سبز کشورهای غربی در جمع هوادارانش خود را رئیس جمهور این کشور اعلام کرد؛ اقدامی که از سوی دولت ونزوئلا یک کودتا علیه رئیس جمهور منتخب مردم خوانده شده است.

کنند. باید قرار خصوص در زمین صورت دارند. اما در استاندار کرد: پمپاژ ین معاون نظارت هر وی باشیم. کرد: افزود: بروز عنوان مرادپور در برخی در کمک اضافه کافی رودخانه بگیریم از هم‌جوار صورت شود. م از کامل در می‌توانیم سیلاب حادثه آمادگی استان‌های الیگودرز نباید حادثه رانش این در حریم ایستگاه‌های تکرار اثر


مرجع خبر: دنیای اقتصاد
درخواست به جدید ونزوئلا , بشناسید درخواست جمهور اسراییل: , آمریکا جمهور را به , رئیس ونزوئلا جمهور رسمیت , اسراییل: را رئیس به , درخواست جمهور اسراییل: درخواست , را رئیس آمریکا اسراییل:
- پیروزی زنیت در شب درخشش سردار آزمون
- سخنگوی سازمان غذا و دارو برکنار شد
- آخرین وضعیت بازیگری که سکته مغزی کرد!
- جزئیات حمله راکب موتورسیکلت به مامور پلیس در چهارراه ولیعصر
- چرا لبنیات گران شد؟
- انتقاد دبیر شورای عالی فضای مجازی از وزارت ارتباطات
- چرا سامانه ملی املاک و اسکان کشور راه اندازی نشد؟
- دزدان لوله به دام افتادند
- صحبت های بهزاد فراهانی درباره زندگی شخصی دخترش
- عطریانفر: نوع رقابت اصلاح‌طلبان شبیه بازی‌های پارالمپیک است نه المپیک/چون دست و بال خاتمی بسته است برویم سراغ یک رهبر دیگر؟